BESTUUR

De Koninklijke Harmonie Sint-Cecilia Reet heeft – zoals elke verenining – ook een bestuur. Zij bekommeren zich om de dagelijkse bekommernissen van de vereniging. Zo kunnen de muzikanten zich bezighouden met wat ze echt zoeken bij ons: muziek maken.

VoorzitterAndré Gielisvoorzitter@sintceciliareet.be
OndervoorzitterAster Devriezeondervoorzitter@sintceciliareet.be
SecretarisBert Costermanssecretaris@sintceciliareet.be
PenningmeesterBert Van Lindenpenningmeester@sintceciliareet.be
MuziekbeheerWilly Verlindenmuziekbeheer@sintceciliareet.be
InstrumentenbeheerKevin Faesinstrumentenbeheer@sintceciliareet.be
PRLudo De SchutterPR@sintceciliareet.be
Redactie EchoFrançois Rousseauredactie@sintceciliareet.be
LedenadministratieBert Van Lindenledenadministratie@sintceciliareet.be
JeugdverantwoordelijkeKevin Faesjeugdverantwoordelijke@sintceciliareet.be
Technische OndersteuningDirk Truytstechniek@sintceciliareet.be

Of gebruik het formulier hieronder om je vraag te stellen:

Dit formulier gebruikt Google recaptcha V3 om spammers tegen te houden.